1 dostępny


Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,35 zł.


Chuda

Judith Fathallah


27,00 zł


Wstrząsająca powieść o anoreksji napisana przez nastolatkę. Siłę tej książki stanowi dramatyczne świadectwo autorki, która zachorowała na anoreksję w wieku 13 lat. Jej zmagania z chorobą trwały trzy lata, dziewczyna znalazła się na oddziale psychiatrycznym, przeszła swoje piekło. Przeszła je nie na darmo, udało jej się pokonać chorobę. Dziś, w pełni wyleczona, studiuje literaturę w Cambridge i pracuje nad drugą powieścią. Chuda to lektura, którą można również polecić rodzicom nastolatków – świetnie napisana, mocna i jednocześnie optymistyczna. Z anoreksji można wyjść.

Judith Fathallah ma 19 lat i pochodzi z Cardiff. Jest w połowie Walijką, w połowie Irakijką i całe życie spędziła w Walii. Gdy miała 8 lat, zginął tragicznie jej ojciec, który był irakijskim inżynierem. Dla Judith był to ogromny cios. Gdy miała 13 lat, była dosyć pulchna i w wakacje postanowiła definitywnie się odchudzić. Kilka miesięcy później zdiagnozowano u niej anorexię nervosę i została skierowana na dziecięcy oddział psychiatryczny.

    * Autor/Opis kategorii: Judith Fathallah
    * Format: 12,5x20,5 cm
    * Ilość stron: 234
    * ISBN/ISSN: 978-83-240-0813-1
    * Oprawa: miękka
    * Wydawnictwo: Znak



    W naszej księgarni

    Witamy na stronach internetowej Księgarni „Warto”!

    Oferujemy szeroki wybór chrześcijańskiej literatury i muzyki. W swojej ofercie mamy również materiały dydaktyczne, filmy, audiobooki, słuchowiska.

     

    Polecamy najnowszy numer kwartalnika "Warto"